петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Во Русија случајно посадиле „трава“ наместо трева

ganja2

Последни вести

Во еден станбен комплекс во Русија наместо трева, градинарите ги измешале билките па посадиле нешто друго. Ако не за нешто друго, барем во квартот ќе им биде весело. Погледнете…

ganja1

ganja2

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести