понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Во с.Пласница починал човек во семејниот двор, со повреди на главата

brza-pomos

Последни вести

На 11.10.2014 година во 22,15 часот во с.Пласница-М.Брод, во внатрешноста на семејната куќа пред скалите, пронајден е починат и облеан во крв Р.А.(71). Лекар од Брза Помош ја констатирал смртта со видливи повреди во пределот на главата.Увид на лице место извршила ЈО, и увидна екипа на ПС-Македонски Брод, а по наредба на ЈО, телото на починатиот е предадено за обдукција.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести