понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Во САД постои и Месимобил

mesimobil

Последни вести

Лионел Меси е огромна ѕвезда на светско ниво, а неговото појавување на било кој континент предизвикува огромно внимание.

Сепак, интересен момент беше забележан при неговото гостување во САД изминативе неколку дена, откако еден негов фан го претвори својот автомобил во – Месимобил.

Најчитани вести