среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Во Скопје заврна силен дожд проследен со грмотевици

Силен-дожд-во-Скопје-13

Последни вести

Силен дожд го зафати подрачјето на Скопје, проследно со силни грмотевици.

Според читателите на Нетпрес, Пластичарска улица кај Битпазар била поплавена по десетминутно врнење.

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести