петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 32

Во сообраќајка загина позната црногорска манекенка

Црногорските медиуми вчера јавија дека во несреќата загинал младиот црногорски политичар, 24 годишниот Славко Баковиќ.

soo-5-640x402

Последни вести

Во страшна сообраќајна несреќа животот вчера го загуби црногорската манекенка Ксенија Брковиќ. До несреќата дошло на патот Подгорица – Никшиќ, а во сударот учествувале две патнички возила, комбе и товарно возило.

Несреќната 24 годишна манекенка итно била префрлена во болница каде подлегнала на повредите.

ksenija-brkovik

ksenija-brkovik1

ksenija-brkovik2

Црногорските медиуми вчера јавија дека во несреќата загинал младиот црногорски политичар, 24 годишниот Славко Баковиќ.

Најчитани вести