недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Во возило на радовишанец пронајдени 6.460 петарди

petardi2-240

Последни вести

6.460 парчиња петарди се пронајдени завчера во возило марка „голф“ со бугарси таблички, кое го возел Д.С. од Радовиш.

По расчистување на случајот против Д.С. ќе биде поднесена соодветна пријава.

Најчитани вести