недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВО ЖИВО: Голем народен собир на ВМРО-ДПМНЕ во Охрид

sobir-500_thumb_medium380_0

Последни вести

Владејачката ВМРО-ДПМНЕ денеска со голем народен собир во спортската сала „Билјанини извори“ во Охрид. Истиот е со почеток во 13:00 часот.

Настанот можете да го следите во живо на следното видео.

Најчитани вести