четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 20

ВИДЕО: Предизборен митинг за промоција на претседателскиот кандидат на ВМРО-ДПМНЕ, Ѓорѓе Иванов

Gjorge-Ivanov

Последни вести

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести