понеделник, 28 ноември 2016  |  Вести денес: 0

ВО ЖИВО: Груевски ќе промовира нова мерка од областа на здравството

gruevski-muzej-2

Последни вести

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ ќе промовира нова мерка од областа на здравството.

Најчитани вести