понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 2

ВО ЖИВО: Груевски ќе промовира нови проекти во здравството

gruevski-muzej-2

Последни вести

Претседател на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски денеска во 13 часот ќе промовира нови проекти во здравството.

Настанот, информираат од партијата, ќе се одржи во Археолошкиот музеј.

Најчитани вести