среда, 23 август 2017  |  Вести денес: 46

ВО ЖИВО: Прес-конференција на ВМРО-ДПМНЕ

Последни вести

Во 14:15 часот, во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, во Палата др. Христо Татарчев (Плоштад ВМРО бр. 1), ќе се одржат две последователни прес конференции, најавија од партијата.

Најчитани вести