Магазин

Фото: Водителката Елена од Живот со стил стана заштитно лице на обувки од брендот Шевро

Фото: Водителката Елена од Живот со стил стана заштитно лице на обувки од брендот Шевро

Водителката на емисијата „Живот со стил“ по примерот на светските ѕвезди стана заштитно лице на обувки. Згодната водителка во секси издание уште еднаш покажа како треба да изгледа една модерна тренди девојка во Македонија.

Кој ќе одолее на вакво видео, а особено на новата колекција на Шевро за оваа есен зима:

Згодната Елена овие денови снимаше рекламна кампања за обувки.

photo (1)

Дел од модниот каталог на брендот Шевро за оваа есен зима 2014/15 година.

10721298_854586921218634_507731547_n

Елена е вистински погодок за нашите модели, совршено се вклопува во брендот Шевро. При напорното снимање цело време беше ведра, насмеана, позитивна, полна со самодоверба и брилијантна во новите модели – изјави Магдалена Симоновска менаџер на модниот бренд Шевро.

10728780_854586927885300_2013970640_n

10743522_854586924551967_1967552281_n

photo (2)

photo