недела, 28 мај 2017  |  Вести денес: 2

Вонредна седница на Советот на Град Скопје

Grad-Skopje-f-620x330 (1)

Последни вести

Советот на Град Скопје денес во 14 часот ќе одржи втора вонредна седница.

На седницата ќе се работи со следниот дневен ред: Информација во врска со невремето што го погоди градот Скопје и околината на 6 август 2016 година и мерки и активности за санирање на настанатите штети.

Најчитани вести