четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Вооружен крушевчанец украл 6.000 долари

pistol

Последни вести

Крушевчанец со пиштол извршил разбојништво над шеесет и шестгодишниот Ш.Н.при што му одзел 6.000 австралиски долари.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести