петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Вооружен маж упаднал во просториите на Српската народна партија

police-line-do-not-cross-tape-at-crime-scene-1-2000x1349

Последни вести

Вооружен маж кој се заканувал дека ќе се самоубие упаднал во просториите на Српската народна партија денеска околу 9.30 часот.

Припадници на полицијата се на терен, а засега нема информации за мотивот за инцидентот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести