сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 7

Вооружен разбојник ограбил киоск

images

Поврзани вести

Вооружен грабеж во киоскот „Екстра Кофи Тобако“.

Разбојникот со закана со пиштол извршил разбојништво над вработената одземајќи околу 5.000 денари. Се преземаат мерки за откривање на сторителот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести