среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Воз прегази маж од Батинци

Воз прегази маж од Батинци

Воз прегази маж од Батинци

Поврзани вести

Железничка несреќа се случила вчера на железничкиот навозник над булевар „Србија“. Воз прегази маж од Батинци.

Педесет и осумгодишниот Саќип И. починал на местото на настанот откако бил прегазен од воз кој сообраќал на релација Велес-Скопје.

Извршен е увид и телото на починатиот е предадено на обдукција.

Најчитани вести