среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 0

Воз удри во автомобил во кочанско – момче тешко повредено

Момчето со телесни повреди е згрижено во болницата во Кочани. Поради увидот, железничкиот сообраќај утрово бил во прекин.

pruga

Последни вести

Воз удрил во автомобил во близина на железничката станица Соколарци, кај Кочани.

Момчето со телесни повреди е згрижено во болницата во Кочани. Поради увидот, железничкиот сообраќај утрово бил во прекин.

Најчитани вести