среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Воздушни видеа од скопски настани

Компанијата Airview.mk го промовира воздушното снимање во Македонија. Станува збор за летало кое снима од птичја перспектива и на најнедостапните места нудејќи целосен поглед на сите настани директно од небото.

airview-logo (2)

Последни вести

Компанијата Airview.mk го промовира воздушното снимање во Македонија. Станува збор за летало кое снима од птичја перспектива и на најнедостапните места нудејќи целосен поглед на сите настани директно од небото.

Видеото е во HD технологија и може да биде во различни формати и резолуции.
Оваа летачка камера се користи за снимање во целиот свет и ги нуди најубавите моменти од поглед како никогаш претходно.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести