сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ВОЗЕМИРУВАЧКО ФОТО: Мајка се обидела да го изеде новороденото бебе

bebesko race

Последни вести

Мајката на бебто имала 24 години и била фатена како се обидува да го изеде своето дете.

Ли Женгуа (24) била фатена во обид да го изеде своето тукушто родено бебе. Инцидентот се случил во локалната болница во Жен Шен на југот во Кина.

bebebebe

За среќа медицинската сестра видела што се обидува на направи мајката и веднаш активирала аларм.

Портпатолот на болницата изјавил дека глетката била застрашувачка, а детeто има тешки повреди на раката, подлив и крварење.

Најчитани вести