сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 15

Возете внимателно кај Ботун

botun

Поврзани вести

Поради изведување на градежни работи на пат на патниот правец Кичево-Охрид во близина на Ботун, сообраќајот се одвива наизменично регулиран со семафори за што е поставена соодветна сообраќајна сигнализација.

Од АМСМ препорачуваат внимателно возење.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести