Балкан

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО: Жена се самозапали во парк во Белград

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО: Жена се самозапали во парк во Белград

Шеесет и четири годишната Анџелка Л. се полила со бензин и се запалила во парк во Белград.

zena

Несреќната жена се здобила со изгореници на лицето и рацете и итно е префрлена на Институтот за изгореници.

zena1

Засега е непознато зашто го направила тоа.