сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ВОЗНЕМИРУВАЧКО: По ова видео никогаш нема да направите селфи

Ако сте сами дома Ви препорачуваме да не се забавувате правејќи селфи фотографии

selfi

Поврзани вести

Нуспојавите од селфи фотографирањето се конечно откриени и ужасно се страшни!

Ако сте сами дома Ви препорачуваме да не се забавувате правејќи селфи фотографии. Причината?

Погледнете го видеото за да дознаете…

Најчитани вести