четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 24

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Девојка изгоре во ресторан!

zapali-devojka500

Последни вести

На оваа вознемирувачка видео снимка може да се види како една девојка е запалена во ресторан.

Несреќата се случила откако келнерката дошла до масата каде што еден пар ручал за да им долее зејтин по нивно барање.

Од непознати причини одеднаш зејтинот се запалил и пламенот буквално ја запалии девојката која седеше на масата.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести