сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Девојка претепана за време на квиз

kotek-630x378

Последни вести

Натпреварувачка на квиз беше брутално удрена со тупаница во лицето пред камерите од страна на еден од нејзините колеги за време на емитувањето.

Таа постојано го провоцирала нејзиниот колега, кој ја изгуби контролата, ја собори на подот и ја удри со тупаница по лицето.

Девојката во црвеното бикини остана на подот крвава и во солзи, а на помош и дојдоа снимателите на програмот.

Жртвата и насилникот беа дел од осумчлената натпреварувачка екипа која се бори за освојување на автомобил во овој руски квиз.

Најчитани вести