среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 58

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Изрешетани терористи од француските специјалци

Изрешетани терористи од француските специјалци

Изрешетани терористи од француските специјалци

Поврзани вести

На интернет се појави видео-снимка на која се гледа како француските специјалци ги изрешетале терористите во Париз, кои бегаа со автомобил полн со оружје.

Најчитани вести