Магазин

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Крваво хоби на српска старлета

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Крваво хоби на српска старлета

Српската старлета која неодамна прозборе за смимањето на порно филм и обвинувањата дека се занимава со проституција, Анџела Вештица, објави видео од кое ќе се наежите.

Таа има несекојдневно хоби – телесна суспензија. Вештица во видеото кое го постави на својот  ФБ профил, се ниша додека виси на куки кои се закачени за пирсинзи на нејзиниот грб.

vestica

Ваква забава сигурно не е за секој, а кога ќе видите како Вештица безгрижно се ниша, веројатно нема да се чувствувате пријатно.

Погледнете ја снимката на Анџела Вештица, од која ќе ви се крене косата на глава.