сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 36

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Русин брутално ја претепа девојката на улица

rusi

Поврзани вести

На интернет се појави вознемирувачка видео снимка од рускиот град Екатиринбург каде се гледа жестока расправија меѓу момче и девојка на паркинг, по што следеше брутална тепачка.

Како што се гледа на снимката девојката прва го нападнала момчето, го удирала по глава и го туркала, се додека тој не почнал да ја удира во глава и не ја соборил на земја.

Погледнете го видеото:

Најчитани вести