среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Шестгодишно момче падна од 16. кат и преживеа

sestg

Поврзани вести

Шестгодишното момче во болница беше примено во критична состојба, затоа што се здобило со повреди од различен степен.

Шокантното видео е направено во Русија. Детето (6) е пронајдено покрај автомобилот пред зграда во Москва како лежи. Детето преживеало, но сеуште е во критична состојба.

6-годишникот наводно преку прозор сакал да ги види неговите родители кои што претходно излегле и го оставиле сам во станот. Тој паднал врз автомобил а потоа на земја, немилиот настан први го виделе луѓе од најблискиот салон и повикале брза помош.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести