среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Тигарот на Путин јаде куче!

tigar

Последни вести

На оваа вознемирувачка видео снимка можете да видите како тигар јаде куче. Ова видео ги вознемии и сите организации за заштита на правата на животните.

На ЈуТјуб видеотот е насловено како „Тигарот на Путин снимен како јаде куче“.

Се уште не е потврдено дека навистина станува збор за тигарот на рускиот претседател, но видеото се рашири молскавично по социјалните мрежи.

Најчитани вести