вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 1

Временска прогноза за цело лето

letoooo

Поврзани вести

Доколку размислувате кога да заминете на летен одмор, тогаш добро би било да ја погледнете временската прогноза за ова лето.

leto-1

Ако сакате да летувате во јуни, најдобра ќе биде средината на месецот околку продолжениот викенд.

leto-2

Почетокот и средината на јули ќе бидат најдобри доколку решите да побегнете од горештините.

leto-3

Прекрасно време за летен одмор ќе имаме почетокот и средината на август.

Најчитани вести