недела, 25 јуни 2017  |  Вести денес: 2

Времето денеска променливо облачно и релативно топлo

Ќе има услови за локален дожд со слаб интензитет.

soncevo-esen

Последни вести

Времето денеска ќе биде променливо облачно и релативно топло со сончеви периоди, со појава на утринска магла по одделни котлини.

Ќе има услови за локален дожд со слаб интензитет.

Ќе дува слаб до умерен ветер од јужен правец. Дневната температура ќе се движи од 13 до 21 степен.

Најчитани вести