сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Времето денеска сончево и топло

stabilno vreme

Поврзани вести

Времето ќе биде сончево со слаб ветер претежно од источен правец. Претпладне ќе има појава на магла по одделни котлини.

Температурата ќе се движи од 19 до 25 степени.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести