петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 65

Времето облачно и посвежо

sunshine-on-a-cloudy-day

Поврзани вести

Денеска не очекува променливо облачно и посвежо време.

Температурата ќе се движи од 24 до 30 степени.

УВ-индексот ќе изнесува 6.

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести