петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Времето облачно и врнежливо

g_dozd-nova_201361410258

Поврзани вести

Времето во Македонија ќе биде променливо облачно и нестабилно, на повеќе места со пороен дожд и грмежи.

Ќе дува слаб до умерен северен ветер.

Температурата од 20 до 31 степен.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести