понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 6

Времето облачно и дождливо

sonce-ili-dozd

Поврзани вести

Времето во Македонија ќе биде променливо облачно со повремени врнежи од дожд кои наместа ќе бидат поројни проследени со грмежи и засилен ветер.

Утринската температура ќе е движи од шест до 12, а дневната од 16 до 22 степена.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести