недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Времето облачно и врнежливо

dozd 123

Последни вести

Денеска не очекува облачно  и врнежливо време.

Максимална температура околу 15°С се очекува во котлините од западниот регион, и околу 17°С во котлините од источниот дел од земјата.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести