понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 1

Времето претежно сончево, температура до 18 степени

soncevo-vreme-640x341

Поврзани вести

Времето денеска претежно сончево.

Во претпладневните часови по котлините ќе има појава на магла која во текот на денот ќе слабее.

Ќе дува слаб ветер од западен и северозападен правец.

Максималната температура ќе биде во интервал од 9 до 18 степени.

Најчитани вести