четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

Времето сончево, но постудено

ladno

Поврзани вести

Времето во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена облачност, по одделни котлини со појава на магла. Попладне ќе започне да дува слаб до умерен северен ветер.

Температурата ќе се движи од осум до 15 степени.

 

Најчитани вести