вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 1

Времето сончево, температурата до 23 степени

soncevo-vreme-so-temperatura-do-35-stepeni

Последни вести

Времето денеска е сончево и топло со мала до умерена локална облачност.

Ќе дува слаб до умерен југозападен ветер, кој во западните делови повремено ќе засилува.

Максималната температура ќе биде во интервал од 15 до 23 степени.

Најчитани вести