вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Времето сончево и топло

sonce-so-oblaci

Поврзани вести

Денеска не очекува сончево и топло време. Утринската температура ќе се движи од еден до девет, а дневната од 22 дo 27 степени.

До четврток времето ќе биде стабилно и суво, со благ пораст на дневната температура.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести