сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Времето сончево, температура до 10 степени

jesen

Последни вести

Денеска ќе имаме претежно сончево време со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен северозападен ветер.

Температурата ќе се движи од четири до десет степени Целзиусови.

Во Скопје слично време со температура до седум степени.

Најчитани вести