понеделник, 29 мај 2017  |  Вести денес: 10

Вторник неработен за сите граѓани

makedonsko-zname-540x360

Последни вести

Петти јули, вторник, првиот ден на Рамазан Бајрам е неработен ден за сите граѓани на Република Македонија.

Министерството за труд и социјална политика на граѓаните од исламска вероисповед им го честита Рамазан Бајрам.

Најчитани вести