недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 1

Вторник неработен за сите граѓани

sveti_kiril_i_metodij

Последни вести

Вторник, 24 мај,  Денот на сесловенските просветители „Св. Кирил и Методиј“ е неработен ден за сите граѓани на Република Македонија, соопшти Министерството за труд и социјална политика.

Најчитани вести