сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 36

За кои работи мажите фантазираат во сексот?

Кога ќе се елиминираат сите ризици, идејата за изнајмување на професионалка со цел задоволување на физичките потреби е желба што секој маж барем еднаш ја помислил.

seks-snimka-mir24

Поврзани вести

Мажите сакаат да ги откриваат скриените аспекти на својата личност, што може дополнително да ве зближи, но и да внесе малку таинственост во врската.

Секс во тројка

Оваа идеја ќе ја разбесни секоја жена, но работата е во тоа што ретко кога се остварува. Но голем број фантазираат и со уживање размислуваат како би било.

Секс со професионалка

Кога ќе се елиминираат сите ризици, идејата за изнајмување на професионалка со цел задоволување на физичките потреби е желба што секој маж барем еднаш ја помислил.

Недостижна жена

И на мажите и на жените им е привлечено она што не може да го имаат.За мажите може да биде другарка на сопругата, а за жените шеф или колега од работа.

Стриптиз

Женското тело му е привлечно на мажот во секој поглед. Но, нему би му се допаднало ако ве види во различно издание. Ќе биде пресреќен што покрај себе има жена која е подготвена да го заведе и да му игра во скут.

Животински секс

Секој маж понекогаш сонува да почувствува животински нагон врз себе. Нападнете го и овозможете му да почувствува агресија.

Средба со непозната

Секој понекогаш посакува секс за една ноќ, што првпат сте го запознале. Најважната работа е да се заштитите за да имате безбедем секс.

Униформирани жени

Жените често фантазираат за маж во униформа, а тоа исто така ги возбудува и мажите. Зошто не би имале костум и потребни реквизити.

Сцена од порно филм

Познато е дека мажите сакаат да гледаат порно филмови. Предложете му да гледате заедно, па што ви се допаѓа пробајте.

Најчитани вести