сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

За само еден месец заврши брачната идила на Џенифер Анистон?!

Џенифер Анистон и Џастин Теру се венчаа на 5 август.

За само еден месец заврши брачната идила на Џенифер Анистон?!

За само еден месец заврши брачната идила на Џенифер Анистон?!

Поврзани вести

Џенифер Анистон и Џастин Теру наводно не се повеќе заедно. Изгледа на ѕвездата на серијата „Пријатели“ и нејзиниот нов сопруг, кои тајно се венчаа минатиот месец, брачната идила не им потраја долго.

Ако е точно тоа што пишуваат таблоидите, тие двајца се близу до развод. На Џенифер наводно и било доста од „лажење дека е среќна“, додека Џастин „бил посреќен кога е поалеку од неа“, тврдат извори блиски до парот.

„Повеќе не може да глуми дека е среќна. Џенифер се прашува дали ја направила најголемата грешка во својот живот кога се омажи за Џастин“, вели изворот.

На Џенифер наводно и било доста од „лажење дека е среќна“, додека Џастин „бил посреќен кога е поалеку од неа“

На Џенифер наводно и било доста од „лажење дека е среќна“, додека Џастин „бил посреќен кога е поалеку од неа“

Џенифер Анистон и Џастин Теру се венчаа на 5 август. Актерката во моментот го снимасвојот нов филм во Атланта, додека нејзиниот сопруг поради работни обврски е во Тексас.

Најчитани вести