среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

За ЗНМ не е проблем што се прислушкувале новинари, ако е за потребите на СДСМ

znm-500

Последни вести

Кога е за потребите на СДСМ, за новинарското здружение на СОРОС и опозицијата нема проблем да се прислушуваат новинари.

Претседателот на ЗНМ во оваа скандалозна изјава вели дека доколку новинарите не направиле криминал нема потреба да се грижат за тоа што приватноста ќе им се врти по телевизии, пишува Press24.mk.

Најчитани вести