недела, 25 јуни 2017  |  Вести денес: 39

Супер журка со Dj George Lee во Brick Bar!

15032752_1845278085704244_141946504357464673_n

Последни вести

Сакате добра забава? Секоја сабота вообичаено супер журка во Brick Bar!

Dj George Lee ќе се погрижи за добрата музика и атмосфера.

 

Најчитани вести