петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Забавата со Хороскоп му донесе 10 илјади денари

unnamed

Поврзани вести

Ѕвездите предвидоа среќен ден за Стеван Костоски од Прилеп. Тој е уште еден наш вљубенк во астрологијата кој решил да се забавува со Експрес лозот Хороскоп. Купил 20 Експрес лоза Хороскоп, а во еден од нив си ја пронашол и својата добивка-10.000,00 денари.

Само за потсетување ова е втор добитник на добивка од Експрес лозот Хороскоп во месец октомври. Претходно, Станка Давитковска од Крива Паланка освои 30 илјади денари.

Најновиот Експрес лоз на Државна лотарија на Македонија, под името ХОРОСКОП беше пуштен во продажба на 5 јуни.
Под мотото Отвори и види што носи твојот хороскопски знак денес, Државна лотарија на Македонија со оваа игра на среќа, внесува интересна забава за љубителите на Експрес лотаријата и астрологијата. Со Експрес лозот Хороскоп на Државна лотарија на Македонија имате супер шанса за експресни добивки од 20 до 30.000 денари, со влог од 20 денари.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести