недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Забрана за движење на Стража

zabrana-za-teshki-tovarni-vozila-na-strazha-213833

Последни вести

Јавното претпријатие Македонија пат информира дека на планинскиот превој Стража поради интензивните врнежи од снег во 17:10 часот е воспоставена забрана за движење на тешки товарни возила.

Најчитани вести